Компанія «Західна консалтингова група»

Компанія «Західна консалтингова група » здійснює професійну діяльність у сфері надання юридичних та бухгалтерських послуг у місті Львові  з 2003 року.

Ми професійно ведемо і відновлюємо бухгалтерський і податковий облік , проводимо ініціативний аудит - виявляємо і запобігаємо податкові ризики; пропонуємо схеми оптимізації оподаткування відповідно до податкового законодавства України .

Пропонуємо грамотне юридичне обслуговування : оформлення купівлі- продажу бізнесу , складання документації , реєстрація ФОП Западная консалтинговая группа / ліквідацію організацій , угод з нерухомістю , судове представництво, допомогаємо в отриманні дозволів та ліцензій.

Ми надаємо комплексні юридичні та бухгалтерські послуги із захисту і оптимізації бізнесу наших клієнтів.

Успіх нашої компанії заснований на високому професіоналізмі, відповідальному ставленні до справи наших співробітників і досягненні цілей клієнтів.

Професіоналізм співробітників служить гарантом надійності та якості послуг. Високі вимоги до кандидатів на роботу в компанії поєднуються з постійним підвищенням їх кваліфікації , що дає нам можливість вирішувати складні завдання, які ставлять перед нами наші клієнти.

Наша відповідальність за якість послуг юридично закріплена в кожному договорі, який укладає з нами клієнт.

У своїй роботі ми намагаємося уникати типових рішень і рекомендацій. Кожен з наших клієнтів унікальний і з кожним ми будуємо індивідуальну роботу. Наявний у нас досвід роботи з клієнтами з різних галузей дозволяє враховувати специфіку діяльності кожного з них. У результаті цього наші клієнти отримують вирішення саме тих завдань, які стоять перед ними, а не стандартний набір відповідей .

Наша команда знаходить підтримку в Вас для вирішення нестандартних завдань з оподаткування, бухгалтерії та юридичних питань. Дякуємо і висловлюємо глибоку вдячність нашим клієнтам за співпрацю та відгуки про нашу роботу.